Ewan McGregor jako hlavní hrdina chystaného seriálu o Kenobim.
Zatím se jedná pouze o spekulaci, ale příští týden se koná D23 EXPO. Zde má mít svůj výstup i panel k připravované streamovací službě Disney+. A jak už to u takových akcí bývá, začnou se drát na světlo informace a lákadla dříve, než mohou být představeny oficiálně. více »
Star Wars Jedi: Fallen Order má první gameplay video.
Měli jsme příležitost vidět Star Wars Jedi: Fallen Order v pohybu. Dnes večer v průběhu E3 2019 nastoupili herní vývojáři a přední tváře Respawnu s představením prvního gameplaye spolu s ujištěním oficiálního data vydání. více »
Máme oficiální data nových Star Wars filmů!!!
Na Twitteru zveřejnili přibližné termíny vydání filmů od dnešního dne až do roku 2025. Nebudeme tedy muset čekat jako mnozí fanoušci deset nejistých let, jako dělí Star Wars VII: Síla se probouzí (2015) od Pomsty Sithů (2005). více »
Zemřel Peter Mayhew, legendární Chewbacca
Smutnou skutečností se stalo, že náš svět opustil herec Peter Mayhew, který si zahrál legendárního a všemi oblíbeného co-pilota Chewbaccu. více »
Star Wars Jedi: Fallen Order a VR Vader: Immortal
Dnešní informace se týká připravované hry od studia Respawn Entertainment, která nese název Jedi: Fallen Order. více »

Holopad

Reklama
Přidat komentář

Komentáře

Obrázek uživatele Ondráš
19-20
15. Prosinec 2013 - 15:05
Tak to je boží!!! :-)

„Mějte dobrou náladu. Dobrá nálada vaše problémy sice nevyřeší, ale naštve tolik lidí kolem, že stojí za to si ji užít.“ -Werich

+1
+1
-1
Obrázek uživatele PredsaJa
26-27
15. Prosinec 2013 - 15:28
Po minulom slabšom diely musím povedať, že tento sa mi skutočne páčil. Bolo to zábavné a zdá sa mi, akoby sa aj kvalita dabingu pohla vpred (pri posledných častiach mi dabing nesedel a mohol by som povedať, že dokonca prekážal).

+1
+2
-1
Obrázek uživatele Smaug
22-23
20. Prosinec 2013 - 21:01
Veľmi vtipná časť (zatiaľ najlepšia). :D

Ja som kráľ pod horou.

+1
0
-1