Vyšel nový trailer na druhou řadu seriálu Star Wars: The Bad Batch
Včera vyšla upoutávka na druhou sezónu animovaného seriálu Star Wars: The Bad Batch. více »
10 nových Star Wars seriálů a projektů!
Dnes byly představeny nové projekty, hlavně seriály rozšiřující svět Star Wars. Máme se na co těšit, tak si je pojďme představit. více »
Zemřel David Prowse, představitel Darth Vadera v původních filmech.
V úctyhodných 85 letech nás navždy opustil herec a kulturista David Prowse. Tohoto herce můžete znát díky jeho impozantnímu hereckému výkonu Temného Lorda ze Sith, Darth Vadera. více »
Přehled: Yoda v The High Republic, světelný meč z plasmy, Bane a SW Squadrons
V dnešním přehledu se podíváme na Yodu a jeho nastoupení v sérii The High Republic, realistický světelný meč nebo poslední letošní Star Wars komiks. Jak se to má s Darth Banem a co nás čeká u Star Wars: Squadrons? více »
Ewan McGregor se rozhovořil o chystaném seriálu s Kenobim
Filmový představitel Obi-Wana Kenobiho, Ewan McGregor (49 let), se vrátí do role mistra Jedi po 16 letech od premiéry Star Wars Epizoda III: Pomsta Sithů. Kromě toho potvrdil v pořadu Graham Norton Show, že s natáčením seriálu se začne v březnu 2021. více »

Darth Maul: Apprentice CZ

Reklama
Přidat komentář

Komentáře

Obrázek uživatele Jocasta Nu
28. Červen 2020 - 12:54
Pěkné zpracování a dabing, akorát je škoda, že film nezobrazuje Maulův výcvik a výuku temné strany. Od filmu s tímto názvem bych spíše než necelých osmnáct minut trvající epický souboj čekala, že bude spíš obsahovat jeho první setkání s Darth Sidiousem, jeho postupný vývoj jakožto sitha a také události před invazí na Naboo. Ale i tak jako fanouškovský film to není špatné.

+1
0
-1
Obrázek uživatele Darth David
26-27
Darth David [Uploader]
26. Říjen 2020 - 13:52

Děkujeme za zpětnou vazbu. Těší mě to i jako zvukaře dabingu tohoto filmu.

+1
0
-1