Ewan McGregor jako hlavní hrdina chystaného seriálu o Kenobim.
Zatím se jedná pouze o spekulaci, ale příští týden se koná D23 EXPO. Zde má mít svůj výstup i panel k připravované streamovací službě Disney+. A jak už to u takových akcí bývá, začnou se drát na světlo informace a lákadla dříve, než mohou být představeny oficiálně. více »
Star Wars Jedi: Fallen Order má první gameplay video.
Měli jsme příležitost vidět Star Wars Jedi: Fallen Order v pohybu. Dnes večer v průběhu E3 2019 nastoupili herní vývojáři a přední tváře Respawnu s představením prvního gameplaye spolu s ujištěním oficiálního data vydání. více »
Máme oficiální data nových Star Wars filmů!!!
Na Twitteru zveřejnili přibližné termíny vydání filmů od dnešního dne až do roku 2025. Nebudeme tedy muset čekat jako mnozí fanoušci deset nejistých let, jako dělí Star Wars VII: Síla se probouzí (2015) od Pomsty Sithů (2005). více »
Zemřel Peter Mayhew, legendární Chewbacca
Smutnou skutečností se stalo, že náš svět opustil herec Peter Mayhew, který si zahrál legendárního a všemi oblíbeného co-pilota Chewbaccu. více »
Star Wars Jedi: Fallen Order a VR Vader: Immortal
Dnešní informace se týká připravované hry od studia Respawn Entertainment, která nese název Jedi: Fallen Order. více »

Zamilovaný George Lucas

Reklama
Napsáno dne 10.3.2013

Inspirace je důležitá věc pro tvorbu. Napadlo vás někdy, kde vzal inspiraci takový George Lucas ?
V tomto krátkém snímku můžeme vidět, v jakém prostředí žil, s jakými se stýkal lidmi a jaké měl myšlenkové pochody při tvorbě "Vesmírné pšenice" ...

Scénář: Daniel Shere
Hudba: Deborah Lurie
Hrají: Martin Hynes, Lisa Jakub, Ben Livingston(je možné, že vám poprvé bude video přehráváno bez titulků - ty lze jednoduše zapnout kliknutím na ikonu "dopisu" vedle ozubeného kola, které slouží ke změně kvality obrazu.)

Ohodnoťte projekt:
Podrobné statistiky...
10 hvězd
18 hlasů
9 hvězd
2 hlasy
8 hvězd
0 hlasů
7 hvězd
0 hlasů
6 hvězd
0 hlasů
5 hvězd
0 hlasů
4 hvězdy
0 hlasů
3 hvězdy
0 hlasů
2 hvězdy
0 hlasů
1 hvězda
0 hlasů